Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Střelec, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Střelec zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Střelec. Vektorová ilustrace Střelec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Střelec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Střelec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 221 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Střelec je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Modrá ozdoba zdarma Podívejte se i na ilustrace Hot dog ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Školák ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, kliparty, ke stažení, Střelec, Symboly, zdarma, obrázek, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, Střelec, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, PowerPoint, památník, časopis, pozvánky, články, referáty, word, web, plakát, Facebook, office, openOffice, Pinterest, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Spící čtenářka zdarma, vektor Pozor, smrt! ke stažení nebo obrázek Jupiter ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.