Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Střelec, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Střelec zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Střelec. Vektorová ilustrace Střelec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Střelec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Střelec ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 221 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Střelec se nachází v sekci Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Víla ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Znak beran zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Longan ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, zdarma, ilustrace, grafika, klipart, Střelec, Střelec, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, vektor, Symboly, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, škola, webové stránky, inkscape, office, profilovka, referáty, fotokniha, kalendář, plakát, časopis, blog, Instagram, pozvánky, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Vánoce ke stáhnutí, ilustrace Mapa Kataru zdarma nebo vektor Tulipány ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.