Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Recyklace, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Recyklace zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Recyklace. Klipart Recyklace je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Recyklace v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Recyklace zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Recyklace ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1574
1280x1259
800x787
500x492
160x157

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 365 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Recyklace je v sekci Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Toyota Hilux ke stažení Podívejte se i na ilustrace Senegal ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Motýl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, vektor, free, ilustrace, grafika, cliparts, Symboly, klipart, Recyklace, Recyklace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, office, openOffice, PowerPoint, Pinterest, textové dokumenty, webové stránky, word, corelDraw, dokumenty, avatar, blog, Instagram, profilovka, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Holčička ke stažení, vektor Sexy černoška ke stáhnutí nebo obrázek Eskalátor zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.