Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Recyklace, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Recyklace zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Recyklace. Klipart Recyklace je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Recyklace v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Recyklace zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Recyklace ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1574
1280x1259
800x787
500x492
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 365 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Recyklace se nachází v sekci Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kouření zakázáno ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bonsaj zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Longan ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, vektorový obrázek, ilustrace, free, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, zdarma, ke stažení, vektor, Recyklace, cliparts, grafika, ke stáhnutí, Recyklace

Doporučené použití klipartu: Facebook, profil, články, profilovka, avatar, škola, dokument, pozvánky, časopis, dokumenty, Twitter, word, fotokniha, PowerPoint, office

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Modrý motýl ke stáhnutí, obrázek Žákyně zdarma nebo klipart Symbol ženy ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.