Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Recyklace, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Recyklace zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Recyklace. Klipart Recyklace je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Recyklace v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Recyklace zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Recyklace ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1574
1280x1259
800x787
500x492
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 365 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Recyklace patří do sekce Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vlak piktogram zdarma Podívejte se i na klipart Tramvaj ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Happy New Year ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, vektor, Recyklace, obrázek, ke stáhnutí, free, Symboly, ilustrační obrázek, grafika, Recyklace

Doporučené použití klipartu: word, inkscape, office, profil, web, PowerPoint, prezentace, památník, články, Instagram, dokument, corelDraw, plakát, škola, openOffice

Mezi hezké kresby patří i klipart Stonožka zdarma, ilustrace Kudlanka nábožná ke stažení nebo vektor Anemometr ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.