Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Recyklace, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Recyklace zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Recyklace. Klipart Recyklace je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Recyklace v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Recyklace zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Recyklace ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1574
1280x1259
800x787
500x492
160x157

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 365 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Recyklace je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ucho zdarma Podívejte se i na ilustrace Karafiát ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Červený autobus ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, Symboly, klipart, download, vektorový obrázek, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: dokument, webové stránky, časopis, word, Facebook, fotokniha, seminární práce, inkscape, profil, památník, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Štěnice zdarma, vektor Podzim ke stažení nebo obrázek Sendvič ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.