Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Radiové vlny, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Radiové vlny zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Radiové vlny. Kreslená ilustrace Radiové vlny je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Radiové vlny? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Radiové vlny zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Radiové vlny ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1217x1280
761x800
475x500
152x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 874 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnpwarren

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Radiové vlny patří do sekce Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Čarodějnické rekvizity zdarma Podívejte se i na vektor Neuron ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Dinosaurus ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, Radiové vlny, Symboly, klipart, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, ilustrace, Radiové vlny

Doporučené použití klipartu: corelDraw, seminární práce, openOffice, Twitter, dokument, profil, webové stránky, Pinterest, články, web, word, škola, kalendář, Facebook, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Parašutista zdarma, obrázek Kůzle ke stažení nebo klipart Školák ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..