Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pentagram, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pentagram zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pentagram. Obrázek Pentagram je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentagram zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Pentagram ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1520
1280x1216
800x760
500x475
160x152

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 008 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: kuba

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pentagram se nachází v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Atom ke stažení Podívejte se i na klipart Muchomůrka tygrovaná ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek DNA zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Pentagram, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, free, zdarma, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, inkscape, plakát, Pinterest, PowerPoint, web, seminární práce, pozvánky, referáty, prezentace, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Vražda ke stažení, ilustrace Karatistka ke stáhnutí nebo vektor Hruškovice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek