Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pentagram, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pentagram zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pentagram. Obrázek Pentagram je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentagram zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Pentagram ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1520
1280x1216
800x760
500x475
160x152

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 008 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kuba

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pentagram se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Karl Marx ke stažení Podívejte se i na klipart Váhy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Doktorka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, Pentagram, Symboly, cliparts, obrázek, ilustrace, Pentagram, kliparty

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, fotokniha, inkscape, profil, seminární práce, Twitter, web, referáty, dokument, památník, Pinterest, časopis, Instagram, webové stránky, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Rumba koule ke stažení, ilustrace Znamení štír ke stáhnutí nebo vektor Barack Obama zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek