Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pentagram, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pentagram zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pentagram. Obrázek Pentagram je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentagram zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pentagram ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1520
1280x1216
800x760
500x475
160x152

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 008 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kuba

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pentagram je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hroch ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pírko zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Irák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, Pentagram, download, vektorový obrázek, ilustrace, Pentagram, Symboly, ke stažení, grafika, vektor, cliparts, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, webové stránky, dokumenty, pozvánky, Instagram, památník, avatar, plakát, inkscape, články, profil, profilovka, textové dokumenty, Pinterest, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Benin ke stáhnutí, vektor Vánoční pohlednice zdarma nebo obrázek Teploměr ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek