Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Nekouřit, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nekouřit zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Nekouřit. Vektorová ilustrace Nekouřit je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Nekouřit lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nekouřit zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nekouřit ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 430 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Nekouřit je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nilský kříž zdarma Podívejte se i na ilustrace Čokoládové bonbóny ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Frakční baňka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nekouřit, Symboly, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, Nekouřit, vektor, ilustrace, klipart, download, ke stáhnutí, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, kalendář, Facebook, office, profil, dokument, word, články, škola, plakát, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zelená ježibaba zdarma, vektor Femme fatale ke stažení nebo obrázek Jin a Jang ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.