Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Loď, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Loď zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Loď. Klipart Loď je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Loď? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Loď zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Loď ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 825 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Last-Dino

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Loď patří do sekce Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zákaz sezení zdarma Podívejte se i na klipart Znak vodnář ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zerene eurydice ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Loď, Symboly, kliparty, ke stáhnutí, klipart, Loď, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, download, free

Doporučené použití klipartu: web, kalendář, Pinterest, Facebook, časopis, word, webové stránky, fotokniha, textové dokumenty, plakát, office, referáty, PowerPoint, pozvánky, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Lyndon Johnson zdarma, ilustrace Kondor ke stažení nebo vektor Strakatá ozdoba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.