Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Loď, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Loď zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Loď. Klipart Loď je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Loď? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Loď zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Loď ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 825 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Last-Dino

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Loď se nachází v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lesní roh ke stažení Podívejte se i na klipart Větroměr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Afriky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, Loď, ke stáhnutí, zdarma, Symboly, Loď, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, word, referáty, dokumenty, corelDraw, profilovka, profil, kalendář, webové stránky, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Poslední minuty ke stažení, ilustrace Duha ke stáhnutí nebo vektor Pozor, duchové zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.