Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Letadlo, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Letadlo zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Letadlo. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Letadlo zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Letadlo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x615
500x385
160x123

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 568 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Letadlo je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kolouch ke stažení Podívejte se i na obrázek Chleba ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Sirky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Letadlo, Letadlo, Symboly, free, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, vektor, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, kalendář, dokument, Facebook, PowerPoint, avatar, památník, časopis, web, seminární práce, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Frankenstein ke stažení, klipart Pneumatika ke stáhnutí nebo ilustrace Květinový dekor světlý zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.