Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Letadlo, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Letadlo zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Letadlo. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Letadlo zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Letadlo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x615
500x385
160x123

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 568 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Letadlo se nachází v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Strašák ke stažení Podívejte se i na vektor Motorová pila ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Jednorožec zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, free, Symboly, download, Letadlo, kliparty, klipart, vektor, Letadlo, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: webové stránky, časopis, web, openOffice, office, pozvánky, avatar, Facebook, inkscape, plakát, škola, památník, word, fotokniha, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Znak rak ke stažení, obrázek Madagaskar ke stáhnutí nebo klipart Robot zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.