Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Letadlo, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Letadlo zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Letadlo. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Letadlo zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Letadlo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x615
500x385
160x123

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 568 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Letadlo je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Brambůrky zdarma Podívejte se i na ilustrace Aerobik ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Stan ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, grafika, Symboly, free, ilustrační obrázek, Letadlo, vektor, Letadlo, download, klipart, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, časopis, prezentace, web, openOffice, PowerPoint, profil, referáty, Facebook, dokument, avatar, škola, pozvánky, Instagram, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Havran zdarma, vektor Ementál ke stažení nebo obrázek Peugeot ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.