Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lebka se zkříženými hnáty, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lebka se zkříženými hnáty zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Lebka se zkříženými hnáty. Kreslená ilustrace Lebka se zkříženými hnáty je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Lebka se zkříženými hnáty v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka se zkříženými hnáty zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lebka se zkříženými hnáty ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 998 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Lil_Mermaid_Girl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lebka se zkříženými hnáty je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pravítko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pavouk zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Telefon ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, ilustrační obrázek, Lebka se zkříženými hnáty, ke stáhnutí, Symboly, grafika, Lebka se zkříženými hnáty, klipart, zdarma, ilustrace, kliparty, download, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, textové dokumenty, avatar, openOffice, pozvánky, dokumenty, plakát, webové stránky, památník, Facebook, Instagram, referáty, kalendář, fotokniha, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Infračervené záření ke stáhnutí, klipart Surinam zdarma nebo ilustrace Vrána ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.