Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lebka se zkříženými hnáty, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lebka se zkříženými hnáty zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Lebka se zkříženými hnáty. Kreslená ilustrace Lebka se zkříženými hnáty je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Lebka se zkříženými hnáty v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka se zkříženými hnáty zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lebka se zkříženými hnáty ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 998 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Lil_Mermaid_Girl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lebka se zkříženými hnáty je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pozor, ježibaby! zdarma Podívejte se i na ilustrace Slon ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Beránek ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, obrázek, Symboly, kliparty, ilustrační obrázek, Lebka se zkříženými hnáty, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, download, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, Twitter, avatar, textové dokumenty, openOffice, Facebook, dokument, časopis, word, pozvánky, kalendář

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Červený autobus zdarma, vektor Kafe ke stažení nebo obrázek Karafiát ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.