Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Karty piky, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karty piky zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Karty piky. Pakliže si chcete obrázek Karty piky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karty piky zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Karty piky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 966 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Karty piky je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Havran ke stažení Podívejte se i na obrázek Ohlašovna požáru ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zaoceánský parník zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, Karty piky, klipart, Symboly, obrázek, Karty piky, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, corelDraw, dokumenty, Pinterest, škola, prezentace, webové stránky, web, plakát, textové dokumenty, články, fotokniha, Facebook, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Dívka ke stažení, klipart Důchodce ke stáhnutí nebo ilustrace Kachna zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.