Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jezdec, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jezdec zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Jezdec. Kreslená ilustrace Jezdec je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jezdec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Jezdec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 579 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jezdec se nachází v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Oranžová květina ke stažení Podívejte se i na klipart Kulturista ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Švédska zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, obrázek, free, vektorový obrázek, zdarma, grafika, cliparts, Symboly, Jezdec, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Jezdec, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, word, openOffice, avatar, profil, blog, office, dokument, referáty, prezentace, Facebook, kalendář, Pinterest, seminární práce, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Toyota RAV 4 ke stažení, ilustrace Atom ke stáhnutí nebo vektor Belgie zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.