Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jezdec, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jezdec zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Jezdec. Kreslená ilustrace Jezdec je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jezdec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jezdec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 579 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jezdec je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mechanik zdarma Podívejte se i na obrázek Jim Morrison ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz dětí ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, grafika, cliparts, ke stažení, zdarma, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, free, kliparty, Jezdec, Jezdec, Symboly, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, fotokniha, seminární práce, škola, referáty, prezentace, textové dokumenty, web, office, blog, články, openOffice, Twitter, corelDraw, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Pohlednice zdarma, klipart Sobi ke stažení nebo ilustrace Dévédéčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.