Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hvězdička, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hvězdička zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Hvězdička. Kreslená ilustrace Hvězdička je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Hvězdička v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdička zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hvězdička ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1427
1280x1142
800x713
500x446
160x143

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 945 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: eltlims

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hvězdička se nachází v sekci Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Novoročenka 2019 ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Červené Lamborghini zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Symbol míru ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hvězdička, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, Hvězdička, free, ke stažení, grafika, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, obrázek, download, Symboly

Doporučené použití klipartu: kalendář, fotokniha, pozvánky, textové dokumenty, office, plakát, avatar, web, Instagram, referáty, corelDraw, blog, Pinterest, webové stránky, články

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Krabice bonbónů ke stáhnutí, obrázek Zelený dárek zdarma nebo klipart Konipas ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.