Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hvězdička, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hvězdička zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Hvězdička. Kreslená ilustrace Hvězdička je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Hvězdička v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdička zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hvězdička ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1427
1280x1142
800x713
500x446
160x143

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 945 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: eltlims

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hvězdička je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tenista zdarma Podívejte se i na obrázek Švestka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Eva u stromu poznání ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, ke stažení, Hvězdička, download, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, Hvězdička, vektorový obrázek, free, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: blog, škola, Instagram, corelDraw, openOffice, web, plakát, inkscape, seminární práce, office, Twitter, word, webové stránky, časopis, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Kadeřávek zdarma, klipart Rytíř ke stažení nebo ilustrace Mapa Bhútánu ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.