Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hvězdička, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hvězdička zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Hvězdička. Kreslená ilustrace Hvězdička je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Hvězdička v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdička zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hvězdička ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1427
1280x1142
800x713
500x446
160x143

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 945 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: eltlims

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hvězdička je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Karafiát ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Parník zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Košík s vajíčky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, free, Hvězdička, vektorový obrázek, Symboly, ke stáhnutí, Hvězdička, klipart, vektor, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, profilovka, časopis, památník, Pinterest, openOffice, avatar, škola, plakát, blog, profil

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Kuchař ke stáhnutí, vektor Popcorn zdarma nebo obrázek Autíčko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.