Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Graffiti, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Graffiti zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Graffiti. Stahujte klipart Graffiti v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graffiti zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Graffiti ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1200x1200
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 222 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kalapahejo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Graffiti se nachází v sekci Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Gymnastka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zakletý princ zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kuřák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, Symboly, ilustrace, free, vektor, grafika, ke stažení, Graffiti, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: inkscape, word, Facebook, PowerPoint, profilovka, Twitter, avatar, corelDraw, Pinterest, referáty, časopis, Instagram, seminární práce, textové dokumenty, články

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Web kamera ke stáhnutí, obrázek USB modem zdarma nebo klipart Ohlašovna požáru ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.