Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Graffiti, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Graffiti zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Graffiti. Stahujte klipart Graffiti v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graffiti zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Graffiti ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1200x1200
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 222 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kalapahejo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Graffiti je v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vrtáky ke stažení Podívejte se i na ilustrace Vánoční cukroví ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Prvosenka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, download, ke stáhnutí, free, cliparts, ilustrace, Graffiti, obrázek, grafika, Symboly, kliparty, vektorový obrázek, Graffiti, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, PowerPoint, blog, škola, Pinterest, corelDraw, web, památník, inkscape, webové stránky, časopis, avatar, články, dokumenty, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Bonboniéra ke stažení, vektor Zdravotní sestřička ke stáhnutí nebo obrázek Donald Trump zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.