Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Graffiti, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Graffiti zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Graffiti. Stahujte klipart Graffiti v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graffiti zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Graffiti ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1200x1200
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 222 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: kalapahejo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Graffiti patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Raketoplán zdarma Podívejte se i na klipart Náhrobní kámen ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Hamburger ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Graffiti, Graffiti, obrázek, vektor, cliparts, ke stáhnutí, Symboly, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, plakát, Twitter, kalendář, dokumenty, openOffice, corelDraw, Pinterest, prezentace, PowerPoint, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Tulipány zdarma, ilustrace Polibek ke stažení nebo vektor Papež ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.