Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Free WiFi, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Free WiFi zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Free WiFi. Klipart Free WiFi je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Free WiFi zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Free WiFi ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1460x1600
1167x1280
730x800
456x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 889 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Free WiFi patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Náhrobní kámen zdarma Podívejte se i na klipart Zamilovaný smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Duch ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Free WiFi, zdarma, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Free WiFi, grafika, ke stažení, Symboly, klipart, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, office, škola, profilovka, prezentace, Pinterest, články, pozvánky, webové stránky, plakát, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Policista zdarma, ilustrace Brouk ke stažení nebo vektor Atom ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.