Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Free, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Free zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Free. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Free ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Free zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Free ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1326
1280x1061
800x663
500x414
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 964 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Bonzo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Free je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pozor, ježibaby! ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kaštan zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mrtvola ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Symboly, Free, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, cliparts, Free, ilustrační obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, dokument, Facebook, Twitter, PowerPoint, plakát, profil, referáty, web, škola, blog

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Mapa Oceánie ke stáhnutí, vektor Upíří zuby zdarma nebo obrázek Spící smajlík ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.