Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Free, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Free zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Free. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Free ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Free zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Free ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1326
1280x1061
800x663
500x414
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 964 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Bonzo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Free se nachází v sekci Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Myš ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Psaníčko zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Aligátor ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, Symboly, vektorový obrázek, klipart, vektor, download, grafika, free, Free, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, webové stránky, seminární práce, openOffice, památník, dokumenty, Instagram, word, Facebook, profil, fotokniha, corelDraw, škola, inkscape, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Sušenka ke stáhnutí, ilustrace Omán zdarma nebo vektor Parní lokomotiva ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.