Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fidget spinner, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fidget spinner zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Fidget spinner. Kreslená ilustrace Fidget spinner je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Fidget spinner? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fidget spinner zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fidget spinner ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1470
1280x1176
800x735
500x459
160x147

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 072 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fidget spinner je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Opera Sydney ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Molekula kofeinu zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Růžová růže ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Symboly, vektorový obrázek, zdarma, Fidget spinner, vektor, Fidget spinner, obrázek, ilustrace, free, kliparty, download, cliparts, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: Twitter, web, časopis, seminární práce, památník, Facebook, profil, dokument, office, textové dokumenty, Instagram, články, plakát, corelDraw, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zákaz kouření ke stáhnutí, klipart Kakadu zdarma nebo ilustrace Aligátor ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.