Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fidget spinner, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fidget spinner zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Fidget spinner. Kreslená ilustrace Fidget spinner je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Fidget spinner? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fidget spinner zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fidget spinner ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1470
1280x1176
800x735
500x459
160x147

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 072 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fidget spinner se nachází v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hornický znak ke stažení Podívejte se i na vektor Policajtka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace DVD mechanika zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, cliparts, grafika, vektorový obrázek, Fidget spinner, ilustrace, download, zdarma, obrázek, vektor, free, kliparty, Fidget spinner, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, webové stránky, fotokniha, časopis, škola, prezentace, referáty, profil, seminární práce, plakát, profilovka, dokumenty, inkscape, textové dokumenty, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Cédéčko ke stažení, obrázek Štít ke stáhnutí nebo klipart Kopírka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.