Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fidget spinner, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fidget spinner zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Fidget spinner. Kreslená ilustrace Fidget spinner je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Fidget spinner? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fidget spinner zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Fidget spinner ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1470
1280x1176
800x735
500x459
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 072 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fidget spinner se nachází v sekci Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Gejša hudebnice ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Cigareta zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Dvojice na výletě ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, Fidget spinner, obrázek, Fidget spinner, ilustrace, free, klipart, Symboly, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, office, články, profil, Pinterest, webové stránky, inkscape, plakát, openOffice, dokumenty, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Pudink ke stáhnutí, ilustrace Pozor, duchové zdarma nebo vektor Hroch ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.