Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Excel, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Excel zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Excel. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Excel? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Excel zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Excel ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1147
1280x918
800x574
500x359
160x115

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 878 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ben

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Excel se nachází v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sněžení ke stažení Podívejte se i na klipart Spojené arabské emiráty ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Tramvaj piktogram zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Excel, grafika, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, klipart, ke stáhnutí, Excel, vektorový obrázek, cliparts, Symboly, ke stažení, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: kalendář, Pinterest, referáty, profilovka, openOffice, blog, dokument, pozvánky, corelDraw, seminární práce, fotokniha, textové dokumenty, webové stránky, plakát, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Gabon ke stažení, ilustrace Nikita Chruščov ke stáhnutí nebo vektor Pevný disk zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.