Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Excel, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Excel zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Excel. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Excel? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Excel zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Excel ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1147
1280x918
800x574
500x359
160x115

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 878 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ben

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Excel se nachází v sekci Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Trojzubec ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Přesýpací hodiny zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Čarodějnické rekvizity ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, ke stažení, Symboly, Excel, cliparts, ilustrace, kliparty, Excel, download, ilustrační obrázek, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, seminární práce, časopis, corelDraw, web, Facebook, PowerPoint, textové dokumenty, plakát, památník, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Skleněné květiny ke stáhnutí, ilustrace Parní vlak zdarma nebo vektor Konopí ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.