Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Excel, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Excel zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Excel. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Excel? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Excel zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Excel ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1147
1280x918
800x574
500x359
160x115

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 878 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ben

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Excel je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční vajíčko ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zákaz zbraní zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Svíčka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, klipart, ilustrace, Excel, grafika, ke stáhnutí, vektor, cliparts, Symboly, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, avatar, openOffice, fotokniha, Twitter, škola, Pinterest, dokument, profilovka, časopis, blog, památník, články, plakát, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Plameňák ke stáhnutí, vektor Rolničky zdarma nebo obrázek Tenečnice u tyče ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.