Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Euro, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Euro zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Euro. Pakliže si chcete obrázek Euro stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Euro ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 178 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Archie

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Euro je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dortíček zdarma Podívejte se i na ilustrace Kuřačka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Varan ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, free, Symboly, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, grafika, obrázek, kliparty, Euro, Euro, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, office, blog, dokumenty, webové stránky, seminární práce, časopis, web, profilovka, škola, avatar, Facebook, Twitter, PowerPoint, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Parník zdarma, vektor Mandle ke stažení nebo obrázek Portugalsko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.