Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Eskalátor, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Eskalátor zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Eskalátor. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Eskalátor ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Eskalátor? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eskalátor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Eskalátor ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1246
1280x997
800x623
500x389
160x125

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 911 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Eskalátor je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Houslový klíč zdarma Podívejte se i na obrázek Veselý duch ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vikingská loď ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, ke stažení, vektor, Symboly, kliparty, obrázek, klipart, ke stáhnutí, Eskalátor, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, avatar, web, corelDraw, Facebook, památník, dokument, word, openOffice, fotokniha, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Kříž zdarma, klipart Britská policistka ke stažení nebo ilustrace Zelená paprika ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.