Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Email, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Email zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Email. Stahujte klipart Email v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Email? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Email zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Email ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1515
1280x1212
800x757
500x473
160x151

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 269 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pnoq

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Email patří do sekce Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční pudink zdarma Podívejte se i na vektor Dévédéčko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vladimir Putin ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Email, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, klipart, Email, vektor, zdarma, download, ke stažení, Symboly, ilustrace, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokumenty, profil, plakát, pozvánky, webové stránky, openOffice, škola, fotokniha, Twitter, Pinterest, kalendář, dokument, corelDraw, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Rozesmátá blondýna zdarma, obrázek Ježíš Kristus ke stažení nebo klipart Brouček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.