Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Download, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Download zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Download. Klipart Download je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Download? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Download zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Download ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 467 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kuba

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Download je v sekci Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční přání ke stažení Podívejte se i na obrázek Eritrea ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Květ na stromě zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, Download, ilustrační obrázek, grafika, Symboly, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, vektor, kliparty, klipart, zdarma, Download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, inkscape, web, seminární práce, Pinterest, plakát, pozvánky, referáty, textové dokumenty, blog, dokumenty, časopis, Facebook, články, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Paprika ke stažení, klipart Tanec kostlivců ke stáhnutí nebo ilustrace Vavřínový věnec zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.