Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Download, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Download zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Download. Klipart Download je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Download? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Download zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Download ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 467 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: kuba

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Download patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hřbitov zdarma Podívejte se i na vektor Borůvky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Přejezd značka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, free, ilustrace, cliparts, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, Download, Download, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: články, škola, dokument, Facebook, avatar, profilovka, prezentace, fotokniha, blog, Pinterest, časopis

Mezi hezké kresby patří i vektor Kopečková zmrzlina zdarma, obrázek Mitsubishi ke stažení nebo klipart Taneční pár ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.