Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Download, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Download zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Download. Klipart Download je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Download? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Download zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Download ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 467 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kuba

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Download patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rodina zdarma Podívejte se i na vektor Včela s květinami ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Dévédéčko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Download, download, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, free, kliparty, Symboly, ke stáhnutí, klipart, grafika, obrázek, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, Pinterest, inkscape, textové dokumenty, profilovka, časopis, články, dokument, blog, profil, web, avatar, word, Facebook, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i vektor Kristus na kříži zdarma, obrázek Gruzie ke stažení nebo klipart Treska ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.