Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dovolená, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dovolená zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dovolená. Obrázek Dovolená je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Dovolená v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dovolená zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dovolená ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1578
1280x1263
800x789
500x493
160x158

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 688 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: RonoTron

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dovolená je v sekci Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Motyčka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Anýz ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kakadu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, klipart, ilustrace, Dovolená, grafika, cliparts, download, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, Symboly, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, office, články, webové stránky, openOffice, dokument, Instagram, textové dokumenty, fotokniha, dokumenty, Twitter, profilovka, blog, PowerPoint, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Su Ťij ke stažení, vektor Santa v komíně ke stáhnutí nebo obrázek Thomas Alva Edison zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.