Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dovolená, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dovolená zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dovolená. Obrázek Dovolená je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Dovolená v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dovolená zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dovolená ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1578
1280x1263
800x789
500x493
160x158

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 688 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: RonoTron

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dovolená se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Volské oko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bagr zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace UFO ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Dovolená, vektor, download, Dovolená, obrázek, zdarma, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, Symboly, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, avatar, kalendář, corelDraw, inkscape, dokumenty, plakát, Instagram, openOffice, články, PowerPoint, office, škola, profilovka, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Stařec ke stáhnutí, obrázek Symbol muže zdarma nebo klipart Hodina duchů ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.