Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dovolená, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dovolená zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dovolená. Obrázek Dovolená je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Dovolená v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dovolená zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dovolená ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1578
1280x1263
800x789
500x493
160x158

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 688 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: RonoTron

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dovolená je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vlkodlak ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Jablka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pneumatika ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, zdarma, ke stáhnutí, Dovolená, ke stažení, obrázek, cliparts, Symboly, Dovolená, vektor, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, inkscape, dokument, blog, office, Pinterest, webové stránky, dokumenty, plakát, web, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Veka ke stáhnutí, klipart Pejsek zdarma nebo ilustrace Pivní lahev ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.