Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dolar, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dolar zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dolar. Klipart Dolar je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Dolar? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dolar zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Dolar ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 312 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dripsandcastle

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dolar se nachází v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vozíček ke stažení Podívejte se i na klipart Komunismus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vlašský ořech zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, Dolar, cliparts, Dolar, vektor, free, obrázek, download, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, Symboly

Doporučené použití klipartu: dokumenty, PowerPoint, office, blog, články, profil, Pinterest, fotokniha, profilovka, kalendář, prezentace, plakát, corelDraw, avatar, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Krásné Vánoce ke stažení, ilustrace Trpaslík ke stáhnutí nebo vektor jin-jang zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.