Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dolar, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dolar zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dolar. Klipart Dolar je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Dolar? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dolar zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dolar ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 312 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dripsandcastle

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dolar je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Světová mapa zdarma Podívejte se i na obrázek Dominikánská republika ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Kanady ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, Dolar, kliparty, Symboly, obrázek, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, Dolar

Doporučené použití klipartu: avatar, inkscape, blog, plakát, památník, PowerPoint, word, Facebook, openOffice, Pinterest, škola, dokument, referáty, profil, časopis

Mezi hezké kresby patří i obrázek Černá ozdoba zdarma, klipart Hamburger ke stažení nebo ilustrace Mop ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.