Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dolar, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dolar zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dolar. Klipart Dolar je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Dolar? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dolar zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dolar ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 312 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: dripsandcastle

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dolar se nachází v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Velryba ke stažení Podívejte se i na vektor Zátky od vína ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Důlní vozík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, ke stažení, klipart, vektor, kliparty, Dolar, Symboly

Doporučené použití klipartu: profilovka, památník, časopis, články, inkscape, openOffice, Twitter, seminární práce, PowerPoint, office, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Kráva ke stažení, obrázek Pudink ke stáhnutí nebo klipart Kraslice zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.