Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Doktor, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Doktor zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Doktor. Stahujte klipart Doktor v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Doktor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Doktor ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 812 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Doktor patří do sekce Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Skarab zdarma Podívejte se i na vektor Databáze ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vyplazený jazyk ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doktor, vektor, grafika, cliparts, klipart, download, free, ilustrace, zdarma, Doktor, Symboly, ke stažení, kliparty, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Twitter, škola, památník, Instagram, kalendář, corelDraw, PowerPoint, referáty, prezentace, články, fotokniha, inkscape, avatar, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Zákaz spinnerů zdarma, obrázek Myš ke stažení nebo klipart Vlha pestrá ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.