Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Déšť, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Déšť zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Déšť. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Déšť. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Déšť zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Déšť ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 181 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Déšť je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zralý banán zdarma Podívejte se i na obrázek Mapa České republiky ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Souboj dobra a zla ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, Déšť, zdarma, Symboly, Déšť, ilustrace, cliparts, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, časopis, word, dokument, corelDraw, webové stránky, pozvánky, inkscape, plakát, office, Facebook

Mezi hezké kresby patří i obrázek Narcis zdarma, klipart Symbol míru ke stažení nebo ilustrace Šálek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.