Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Déšť, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Déšť zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Déšť. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Déšť. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Déšť zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Déšť ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 181 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Déšť se nachází v sekci Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlatý dárek ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Slánka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Bluma ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, kliparty, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, download, vektor, Déšť, klipart, ke stáhnutí, cliparts, Déšť, zdarma, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: blog, Facebook, dokumenty, seminární práce, word, Pinterest, dokument, profil, referáty, web, inkscape, corelDraw, PowerPoint, Twitter, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Stíhačka ke stáhnutí, ilustrace Mapa Norska zdarma nebo vektor Číňan ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.