Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Databáze, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Databáze zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Databáze. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Databáze ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Databáze v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Databáze zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Databáze ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1387x1600
1109x1280
693x800
433x500
138x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 609 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Francesco Rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Databáze se nachází v sekci Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Konev ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Thomas Alva Edison zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sešívačka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, vektor, Databáze, ilustrační obrázek, free, download, cliparts, zdarma, klipart, Symboly, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, webové stránky, Instagram, profil, textové dokumenty, referáty, corelDraw, časopis, PowerPoint, škola, plakát, seminární práce, dokumenty, pozvánky, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Sterilovaná zelenina ke stáhnutí, obrázek Znak štír zdarma nebo klipart Průhledný duch ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.