Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Databáze, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Databáze zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Databáze. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Databáze ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Databáze v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Databáze zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Databáze ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1387x1600
1109x1280
693x800
433x500
138x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 609 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Francesco Rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Databáze je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žampiony zdarma Podívejte se i na obrázek Hamburger ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Kanady ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Databáze, Databáze, zdarma, ilustrace, grafika, free, download, vektor, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, fotokniha, PowerPoint, profil, Instagram, webové stránky, web, kalendář, plakát, office, profilovka, referáty, časopis, avatar, inkscape

Mezi hezké kresby patří i obrázek Teleskop zdarma, klipart Černá ozdoba ke stažení nebo ilustrace Pohádková beruška ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.