Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Databáze, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Databáze zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Databáze. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Databáze ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Databáze v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Databáze zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Databáze ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1387x1600
1109x1280
693x800
433x500
138x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 609 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Francesco Rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Databáze je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smrkající smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Harfa zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Vánoce ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Symboly, kliparty, klipart, free, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Databáze, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, Facebook, památník, word, Pinterest, fotokniha, avatar, prezentace, openOffice, profil, články

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Autíčko ke stáhnutí, vektor Liebigův chladič zdarma nebo obrázek Tulipán ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.