Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dáma, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dáma zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dáma. Klipart Dáma je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Dáma v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dáma ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 874 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dáma patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sendvič zdarma Podívejte se i na vektor Britská policistka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Elektrická kytara ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, Symboly, Dáma, download, ke stažení, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, klipart, free, cliparts, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, textové dokumenty, word, profil, Facebook, plakát, inkscape, web, openOffice, články, profilovka, webové stránky, památník, referáty, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Ukrajina zdarma, obrázek Pythagoras ke stažení nebo klipart Kavárna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.