Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dáma, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dáma zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dáma. Klipart Dáma je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Dáma v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dáma ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 874 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dáma je v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Panda velká ke stažení Podívejte se i na obrázek VW brouk ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Karty kříže zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, cliparts, Dáma, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek, download, zdarma, free, Symboly, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, škola, články, dokumenty, profilovka, referáty, webové stránky, Pinterest, památník, prezentace, PowerPoint, dokument, plakát, fotokniha, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Škrabka ke stažení, klipart Červená květina ke stáhnutí nebo ilustrace Elektrický článek zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.