Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dáma, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dáma zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dáma. Klipart Dáma je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Dáma v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dáma ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 874 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dáma je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Japonka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kovář zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Silueta ježibaby ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, kliparty, vektorový obrázek, Symboly, zdarma, ilustrační obrázek, Dáma, ilustrace, free, cliparts, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: fotokniha, inkscape, word, Pinterest, články, dokument, seminární práce, dokumenty, památník, profil, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace HTML ke stáhnutí, vektor Pavouk zdarma nebo obrázek George Washington ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.