Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cigareta, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cigareta zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Cigareta. Stahujte klipart Cigareta v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cigareta zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Cigareta ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1395
1280x1116
800x697
500x436
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 869 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GameFreak7744

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cigareta patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Švestka zdarma Podívejte se i na klipart Mapa Asie ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kazeta ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, vektor, Cigareta, klipart, kliparty, Symboly, ke stažení, download, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, dokument, Pinterest, Twitter, office, webové stránky, corelDraw, kalendář, fotokniha, word, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Směrová růžice zdarma, ilustrace Přípitek ke stažení nebo vektor Bowling ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.