Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cigareta, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cigareta zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Cigareta. Stahujte klipart Cigareta v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cigareta zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cigareta ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1395
1280x1116
800x697
500x436
160x139

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 869 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GameFreak7744

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cigareta je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Valentýnská srdce ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Bulharsko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Znamení býk ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, klipart, ilustrace, obrázek, kliparty, download, grafika, cliparts, ke stažení, Symboly, ke stáhnutí, Cigareta, Cigareta, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, office, fotokniha, články, profilovka, openOffice, textové dokumenty, dokumenty, word, inkscape, referáty, prezentace, PowerPoint, web, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Vážka ke stáhnutí, klipart Číňanka zdarma nebo ilustrace Tank ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.