Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černý pěšec, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý pěšec zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Černý pěšec. Klipart Černý pěšec je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý pěšec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černý pěšec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 402 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Černý pěšec se nachází v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Větrníky - květiny ke stažení Podívejte se i na vektor Ztlumeno ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Jezdec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, obrázek, klipart, free, Symboly, zdarma, Černý pěšec, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, corelDraw, profil, pozvánky, word, prezentace, blog, seminární práce, Twitter, openOffice, fotokniha, textové dokumenty, avatar, Facebook, office

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Talíř s příborem ke stažení, obrázek Žák ke stáhnutí nebo klipart Nemocnice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.