Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černý pěšec, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý pěšec zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Černý pěšec. Klipart Černý pěšec je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý pěšec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černý pěšec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 402 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Černý pěšec je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hasičské auto zdarma Podívejte se i na ilustrace Červený pták ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Varan ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, free, cliparts, zdarma, Symboly, ilustrace, grafika, kliparty, download, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Černý pěšec, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, web, seminární práce, avatar, prezentace, časopis, textové dokumenty, Instagram, office, Pinterest, Facebook, profilovka, referáty, word, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Harfa zdarma, vektor Studentka lolitka ke stažení nebo obrázek Svlačec ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.