Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Černý král, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý král zdarma ke stažení

Černý král je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Černý král je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Černý král? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý král zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Černý král ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 624 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Černý král patří do sekce Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Studentka lolitka zdarma Podívejte se i na klipart Houba ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Elektrická kytara ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Černý král, ilustrace, free, klipart, Černý král, kliparty, grafika, vektor, ke stažení, zdarma, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Instagram, dokumenty, kalendář, Pinterest, profilovka, blog, avatar, PowerPoint, fotokniha, plakát, word, Twitter, referáty, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Nůž zdarma, ilustrace Zlatá ryba ke stažení nebo vektor Japonsko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.