Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Černý král, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý král zdarma ke stažení

Černý král je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Černý král je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Černý král? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý král zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černý král ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 624 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Černý král je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kanada ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Radioaktivita zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Umělé květiny ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Černý král, Symboly, vektorový obrázek, cliparts, vektor, Černý král, klipart, ilustrace, kliparty, ke stažení, grafika, zdarma, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, památník, plakát, Facebook, profil, prezentace, corelDraw, PowerPoint, blog, dokumenty, články, kalendář, fotokniha, profilovka, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Zelenina ke stáhnutí, klipart Halloween kočka s dýní zdarma nebo ilustrace Vánoční stromeček ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.