Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černý jezdec, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý jezdec zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Černý jezdec. Kreslená ilustrace Černý jezdec je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý jezdec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černý jezdec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 999 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Černý jezdec je v sekci Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Molo ke stažení Podívejte se i na obrázek Pivní sud ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, Symboly, ke stažení, klipart, download, obrázek, Černý jezdec, grafika, ilustrace, zdarma, Černý jezdec, cliparts

Doporučené použití klipartu: webové stránky, pozvánky, avatar, profil, časopis, Facebook, web, fotokniha, inkscape, openOffice, dokumenty, kalendář, Instagram, referáty, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Mapa Laosu ke stažení, klipart Injekční stříkačka ke stáhnutí nebo ilustrace Jahodník zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.