Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černý jezdec, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý jezdec zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Černý jezdec. Kreslená ilustrace Černý jezdec je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý jezdec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Černý jezdec ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 999 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Černý jezdec se nachází v sekci Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Auto ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Femme fatale zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek William Shakespeare ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, grafika, Symboly, cliparts, download, ilustrace, ke stažení, free, vektor, Černý jezdec, Černý jezdec, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, škola, PowerPoint, pozvánky, Twitter, Pinterest, webové stránky, fotokniha, referáty, dokumenty, Facebook, časopis, prezentace, inkscape, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Pirátská loď ke stáhnutí, ilustrace Mapa Íránu zdarma nebo vektor Cesmína ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.