Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Černá věž, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá věž zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Černá věž. Vektorová ilustrace Černá věž je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Černá věž v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá věž zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černá věž ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 492 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Černá věž je v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Klaun ke stažení Podívejte se i na ilustrace Točená zmrzlina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Motýl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, obrázek, grafika, zdarma, klipart, Černá věž, download, Černá věž, Symboly, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokument, avatar, Pinterest, Instagram, word, openOffice, referáty, office, fotokniha, blog, kalendář, inkscape, články, plakát, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Muammar Kaddáfí ke stažení, vektor Dámské toalety ke stáhnutí nebo obrázek Gabon zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.