Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá dáma, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Černá dáma zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Černá dáma. Obrázek Černá dáma je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Černá dáma? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá dáma zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černá dáma ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 270 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Černá dáma patří do sekce Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Štír zdarma Podívejte se i na vektor Ředkve ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční pudink ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, download, ilustrace, ke stažení, vektor, zdarma, Černá dáma, grafika, free, vektorový obrázek, cliparts, Černá dáma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, památník, škola, openOffice, články, dokumenty, pozvánky, webové stránky, Pinterest, fotokniha, inkscape, seminární práce, časopis, profilovka, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Zvuk zdarma, obrázek Harry Truman ke stažení nebo klipart Edward Snowden ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.