Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čekárna, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čekárna zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čekárna. Pakliže si chcete obrázek Čekárna stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Čekárna v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekárna zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Čekárna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 618 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Čekárna patří do sekce Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kafe zdarma Podívejte se i na klipart Bambus ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Broskev ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Čekárna, kliparty, vektorový obrázek, Čekárna, ke stáhnutí, free, zdarma, ke stažení, Symboly, cliparts, download, grafika, vektor, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, kalendář, word, škola, profil, textové dokumenty, plakát, webové stránky, avatar, Pinterest, office, web, časopis, Facebook, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zombie zdarma, ilustrace Blondýna ke stažení nebo vektor Mapa Montany ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.