Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čekárna, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čekárna zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čekárna. Pakliže si chcete obrázek Čekárna stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Čekárna v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekárna zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čekárna ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 618 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čekárna je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rytíř ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Office zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Irák ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, cliparts, Symboly, ilustrace, grafika, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, Čekárna, free, Čekárna

Doporučené použití klipartu: office, webové stránky, seminární práce, profil, corelDraw, prezentace, Facebook, blog, dokument, škola, profilovka, referáty, fotokniha, pozvánky, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek John Fitzgerald Kennedy ke stáhnutí, klipart Cibule zdarma nebo ilustrace Syrena 105 ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.