Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čekárna, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čekárna zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čekárna. Pakliže si chcete obrázek Čekárna stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Čekárna v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čekárna zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čekárna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1224x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 618 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Čekárna je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nota ke stažení Podívejte se i na ilustrace Lektvar ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Corvette zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, free, Čekárna, cliparts, download, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, office, corelDraw, dokument, avatar, plakát, dokumenty, časopis, prezentace, inkscape, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Mapa Nizozemí ke stažení, vektor Indiánka ke stáhnutí nebo obrázek Magnet zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.