Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bouřka, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bouřka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bouřka. Vektorová ilustrace Bouřka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bouřka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bouřka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1384
1280x1107
800x692
500x433
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 406 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sivvus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bouřka je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Keňa ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mrkve zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz NATO ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, Symboly, Bouřka, free, Bouřka, zdarma, vektor, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, seminární práce, časopis, fotokniha, Facebook, Pinterest, plakát, blog, avatar, textové dokumenty, kalendář, office, corelDraw, referáty, škola

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Bouřka ke stáhnutí, klipart Kršna jantra zdarma nebo ilustrace Rusko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.