Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bouřka, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bouřka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bouřka. Vektorová ilustrace Bouřka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bouřka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Bouřka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1384
1280x1107
800x692
500x433
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 406 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sivvus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bouřka patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kostel zdarma Podívejte se i na klipart Mikuláš ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Marihuana zakázána ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Bouřka, download, free, kliparty, klipart, Symboly, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, Bouřka

Doporučené použití klipartu: corelDraw, blog, kalendář, Twitter, Pinterest, inkscape, avatar, word, fotokniha, škola, Facebook, památník, profil, pozvánky, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Lednička zdarma, ilustrace Byznysmen ke stažení nebo vektor Gepard ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.