Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bouřka, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bouřka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bouřka. Vektorová ilustrace Bouřka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bouřka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bouřka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1384
1280x1107
800x692
500x433
160x138

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 406 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: sivvus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bouřka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kadeřávek ke stažení Podívejte se i na vektor Croissant ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Poslední minuty zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, Symboly, ke stáhnutí, ilustrace, free, kliparty, Bouřka, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokument, web, památník, blog, Twitter, openOffice, pozvánky, corelDraw, office, Facebook, články

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Důchodce ke stažení, obrázek Plačící smajlík ke stáhnutí nebo klipart Strašidelný dům zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.