Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bluetooth, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bluetooth zdarma ke stažení

Bluetooth je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Bluetooth v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Bluetooth v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluetooth zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bluetooth ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1143x1600
914x1280
571x800
357x500
114x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 590 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Vookimedlo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bluetooth je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Sýrie zdarma Podívejte se i na ilustrace Zákaz mluvení ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jim Morrison ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, Symboly, ilustrační obrázek, Bluetooth, cliparts, obrázek, kliparty, free, klipart, Bluetooth, vektor, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, dokumenty, Twitter, Pinterest, referáty, Facebook, články, památník, blog, pozvánky, kalendář, prezentace, openOffice, word, avatar

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Slepý smajlík zdarma, vektor Bonbon ke stažení nebo obrázek Lidé ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.