Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bluetooth, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bluetooth zdarma ke stažení

Bluetooth je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Bluetooth v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Bluetooth v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluetooth zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bluetooth ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1143x1600
914x1280
571x800
357x500
114x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 590 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Vookimedlo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bluetooth se nachází v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lenin ke stažení Podívejte se i na vektor Oranžové vajíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Sýkora koňadra zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bluetooth, obrázek, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, download, free, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, Symboly, grafika, Bluetooth, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, dokumenty, openOffice, corelDraw, Instagram, word, pozvánky, škola, památník, inkscape, avatar, webové stránky, office, články, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Pozorovatelna ke stažení, obrázek Rychlé občerstvení ke stáhnutí nebo klipart Batole zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.