Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bílý střelec, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílý střelec zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bílý střelec. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bílý střelec lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý střelec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílý střelec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 312 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bílý střelec je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pero zdarma Podívejte se i na ilustrace Dálkový ovladač ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ježíš Kristus ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, cliparts, Bílý střelec, ke stažení, klipart, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, Symboly, download, Bílý střelec

Doporučené použití klipartu: openOffice, avatar, Twitter, pozvánky, office, word, prezentace, PowerPoint, kalendář, časopis, Instagram, web, fotokniha, corelDraw, památník

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Online zdarma, vektor Žehlička ke stažení nebo obrázek PDF ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.