Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bílý střelec, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílý střelec zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bílý střelec. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bílý střelec lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý střelec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bílý střelec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 312 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bílý střelec se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kávovar ke stažení Podívejte se i na vektor Včelička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lektvar zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bílý střelec, ilustrace, vektor, cliparts, zdarma, Symboly, Bílý střelec, kliparty, vektorový obrázek, download, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, škola, kalendář, profilovka, corelDraw, PowerPoint, články, dokument, prezentace, blog, office, Facebook, plakát, Pinterest, word

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Jogurt ke stažení, obrázek Rusko ke stáhnutí nebo klipart Zákaz krmení ptaků zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.