Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bílý král, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílý král zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bílý král. Klipart Bílý král je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý král zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bílý král ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 257 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bílý král je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz sezení ke stažení Podívejte se i na obrázek Skalpel ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Hudební noty zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, Bílý král, ke stáhnutí, Bílý král, free, grafika, cliparts, vektor, ke stažení, Symboly

Doporučené použití klipartu: památník, fotokniha, profilovka, textové dokumenty, pozvánky, profil, word, PowerPoint, blog, Pinterest, škola, office, plakát, webové stránky, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Loď ke stažení, klipart Voda ke stáhnutí nebo ilustrace Býk zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.