Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bílý král, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílý král zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bílý král. Klipart Bílý král je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý král zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bílý král ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 257 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bílý král patří do sekce Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Škraboška zdarma Podívejte se i na vektor Kříž ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pohlednice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, kliparty, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, Bílý král, Symboly, Bílý král, vektorový obrázek, free, klipart

Doporučené použití klipartu: prezentace, inkscape, webové stránky, corelDraw, web, word, openOffice, referáty, pozvánky, kalendář, Facebook, škola, plakát, seminární práce, profil

Mezi hezké kresby patří i vektor Mapa Thajska zdarma, obrázek Mapa Jižní Ameriky ke stažení nebo klipart Kristus na kříži ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.