Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bílý jezdec, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílý jezdec zdarma ke stažení

Bílý jezdec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Bílý jezdec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý jezdec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bílý jezdec ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 202 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bílý jezdec se nachází v sekci Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Školák ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Toustovač zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zářivka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Bílý jezdec, zdarma, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, Symboly, vektor, cliparts, free, Bílý jezdec, klipart, ilustrační obrázek, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, webové stránky, časopis, kalendář, textové dokumenty, Twitter, office, PowerPoint, články, word, openOffice, blog, dokument, profil, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Plazmová televize ke stáhnutí, obrázek Vlašský ořech zdarma nebo klipart Královna ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.