Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bílý jezdec, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílý jezdec zdarma ke stažení

Bílý jezdec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Bílý jezdec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý jezdec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bílý jezdec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 202 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bílý jezdec je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Model atomu zdarma Podívejte se i na obrázek Vánoční výzdoba ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Maroka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Bílý jezdec, ilustrační obrázek, grafika, vektor, ke stáhnutí, Bílý jezdec, zdarma, klipart, ke stažení, free, ilustrace, download, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, textové dokumenty, kalendář, články, časopis, dokumenty, Instagram, pozvánky, referáty, památník, corelDraw, webové stránky, PowerPoint, plakát, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Fretka zdarma, klipart Zákaz mluvení ke stažení nebo ilustrace Kotva ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.