Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bílej jezdec, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílej jezdec zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Bílej jezdec. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Bílej jezdec? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílej jezdec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bílej jezdec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 202 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bílej jezdec je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Britská policistka ke stažení Podívejte se i na obrázek Běžec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Žralok zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bílej jezdec, cliparts, vektor, Symboly, ilustrace, download, obrázek, zdarma, free, ke stažení, klipart, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, prezentace, corelDraw, textové dokumenty, blog, památník, Facebook, profilovka, inkscape, PowerPoint, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Santa Panda ke stažení, klipart Škoda Fabia ke stáhnutí nebo ilustrace Kolo zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.