Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bez lepku, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bez lepku zdarma ke stažení

Bez lepku je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Bez lepku je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bez lepku? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bez lepku zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bez lepku ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 768 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rferran

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bez lepku je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lenin zdarma Podívejte se i na obrázek Sluneční brýle ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Parašutista ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, kliparty, Bez lepku, klipart, Bez lepku, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, free, grafika, cliparts, download, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, Instagram, Facebook, dokument, word, kalendář, fotokniha, památník, plakát, openOffice, PowerPoint, profil, seminární práce, profilovka, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Tattoo zdarma, klipart Potkan ke stažení nebo ilustrace Strašidelné dýně ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.