Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bez lepku, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bez lepku zdarma ke stažení

Bez lepku je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Bez lepku je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bez lepku? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bez lepku zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Bez lepku ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 768 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rferran

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bez lepku se nachází v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hrad ke stažení Podívejte se i na klipart Mimozemšťan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Dánska zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, free, Bez lepku, Symboly, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Bez lepku, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: články, profilovka, textové dokumenty, word, avatar, kalendář, blog, dokumenty, Facebook, web, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Otazník ke stažení, ilustrace Oběšenec ke stáhnutí nebo vektor GAZ 21 zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.