Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bez lepku, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bez lepku zdarma ke stažení

Bez lepku je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Bez lepku je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bez lepku? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bez lepku zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bez lepku ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 768 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rferran

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bez lepku se nachází v sekci Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Sýrie ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Hřbitovní kříž zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Věnec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Bez lepku, Bez lepku, grafika, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, ilustrace, ke stažení, free, klipart, download, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: pozvánky, kalendář, škola, plakát, seminární práce, referáty, office, Instagram, webové stránky, word, památník, openOffice, blog, profilovka, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Meloun ke stáhnutí, obrázek Zákaz krmení ptaků zdarma nebo klipart Jimmy Carter ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.