Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Anténa, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anténa zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Anténa. Klipart Anténa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Anténa? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anténa zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Anténa ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1217x1280
761x800
475x500
152x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 488 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnpwarren

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Anténa je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Harry Truman ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Čert zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Žluté vajíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, vektor, ke stažení, Symboly, Anténa, free, cliparts, klipart, ilustrace, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, download

Doporučené použití klipartu: profil, word, textové dokumenty, PowerPoint, corelDraw, web, Facebook, kalendář, avatar, články, prezentace, fotokniha, profilovka, dokument, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Třešně ke stáhnutí, vektor Ještěrka zdarma nebo obrázek Stopky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.