Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ankh, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ankh zdarma ke stažení

Ankh je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ankh nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ankh? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ankh zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ankh ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

966x1600
773x1280
483x800
302x500
97x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 101 707 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: The Principles of Design by G. Woolliscroft Rhead 1905

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ankh je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelená kytka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Květinový dekor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Růžičky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ankh, zdarma, Symboly, vektorový obrázek, klipart, free, Ankh, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, download, kliparty, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, blog, články, Instagram, seminární práce, office, Facebook, památník, profil, Twitter, PowerPoint, fotokniha, avatar, textové dokumenty, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Mangostana lahodná ke stažení, vektor Sterilovaná zelenina ke stáhnutí nebo obrázek Lilek zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.