Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ankh, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ankh zdarma ke stažení

Ankh je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ankh nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ankh? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ankh zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Ankh ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

966x1600
773x1280
483x800
302x500
97x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 707 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: The Principles of Design by G. Woolliscroft Rhead 1905

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ankh patří do sekce Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Francouzský roh zdarma Podívejte se i na klipart Saxofon ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kůzle ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, Symboly, ke stáhnutí, Ankh, vektor, cliparts, ilustrace, Ankh, ke stažení, ilustrační obrázek, download, kliparty, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: památník, referáty, avatar, Facebook, Twitter, PowerPoint, webové stránky, plakát, corelDraw, prezentace, škola, dokument, profilovka, časopis, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Lučištník zdarma, ilustrace Krteček ke stažení nebo vektor Krokodýl ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.