Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zřícenina, Stavby do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zřícenina zdarma ke stažení

Zřícenina je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Zřícenina je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zřícenina zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zřícenina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 837 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zřícenina je v kategorii Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Drobné kvítky zdarma Podívejte se i na obrázek Kříž ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Bota ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, ilustrace, Zřícenina, klipart, grafika, vektor, obrázek, ke stáhnutí, Zřícenina, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, dokumenty, web, profilovka, kalendář, památník, textové dokumenty, fotokniha, články, Twitter, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Houslový klíč zdarma, klipart Lampion ke stažení nebo ilustrace Učitelka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.