Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Stodola, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Stodola zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Stodola. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Stodola ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stodola zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stodola ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x924
1280x739
800x462
500x289
160x92

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 292 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Stodola je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa České republiky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sirky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ďáblík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, download, ke stažení, Stavby, klipart, grafika, vektor, ke stáhnutí, Stodola, Stodola

Doporučené použití klipartu: prezentace, word, škola, dokumenty, Pinterest, office, profil, inkscape, dokument, web, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Mapa Bulharska ke stáhnutí, klipart Osel zdarma nebo ilustrace Kosmická loď ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.