Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Škola, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Škola zdarma ke stažení

Škola je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Škola je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Škola lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škola zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Škola ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x924
1280x740
800x462
500x289
160x92

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 666 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Škola se nachází v sekci Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tanzanie ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Plazmová televize ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, free, cliparts, ke stažení, Škola, ilustrace, Stavby, ilustrační obrázek, klipart, vektor, Škola, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokument, škola, inkscape, word, Pinterest, Instagram, office, profil, avatar, prezentace, web, kalendář, dokumenty, profilovka, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Hard disk ke stáhnutí, ilustrace Motýl zdarma nebo vektor Zákaz psů ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.