Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Škola, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Škola zdarma ke stažení

Škola je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Škola je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Škola lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škola zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Škola ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x924
1280x740
800x462
500x289
160x92

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 666 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Škola je v kategorii Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Formule zdarma Podívejte se i na obrázek Formule ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Formule ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Stavby, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, download, Škola, cliparts, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, škola, Twitter, Pinterest, openOffice, webové stránky, pozvánky, seminární práce, památník, Facebook, web

Mezi hezké kresby patří i obrázek Formule zdarma, klipart Formule ke stažení nebo ilustrace Formule ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.