Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Skladiště, Stavby do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skladiště zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Skladiště. Klipart Skladiště je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Skladiště? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skladiště zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Skladiště ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 675 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Skladiště je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Slovenska ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Aktovka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Santa špekoun ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, cliparts, Stavby, ke stažení, kliparty, Skladiště, grafika, Skladiště, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, památník, inkscape, blog, profilovka, prezentace, textové dokumenty, Twitter, škola, Pinterest, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Koš ke stáhnutí, vektor Kotva zdarma nebo obrázek Koktejl ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.