Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pozorovatelna, Stavby pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pozorovatelna zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Pozorovatelna. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Pozorovatelna ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozorovatelna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pozorovatelna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 615 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pozorovatelna je v sekci Kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rodina ke stažení Podívejte se i na obrázek Koně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Doktorka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, download, vektor, zdarma, Pozorovatelna, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, cliparts, Pozorovatelna, ilustrační obrázek, Stavby, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: památník, word, škola, referáty, inkscape, corelDraw, články, office, plakát, webové stránky, časopis, textové dokumenty, Pinterest, fotokniha, web

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Světluška ke stažení, klipart Zlatý květ ke stáhnutí nebo ilustrace Vánoční pohlednice zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.