Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pevnost, Stavby nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pevnost zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pevnost. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pevnost nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pevnost zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pevnost ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 106 125 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pevnost je v sekci Vektorové obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa USA ke stažení Podívejte se i na ilustrace Přilba ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Déšť zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stavby, vektor, Pevnost, free, download, cliparts, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, obrázek, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, corelDraw, kalendář, Pinterest, avatar, inkscape, prezentace, referáty, web, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Kovář ke stažení, vektor Myš ke stáhnutí nebo obrázek Upíří zuby zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.