Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ortodoxní katedrála, Stavby zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ortodoxní katedrála zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Ortodoxní katedrála. Pakliže si chcete obrázek Ortodoxní katedrála stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ortodoxní katedrála? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ortodoxní katedrála zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ortodoxní katedrála ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

769x800
1280x1333
800x833
154x160
160x167

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 717 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ortodoxní katedrála se nachází v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kormidlo ke stažení Podívejte se i na vektor Mozek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Krab zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Ortodoxní katedrála, obrázek, free, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, Ortodoxní katedrála, vektor, kliparty, vektorový obrázek, Stavby

Doporučené použití klipartu: inkscape, blog, dokumenty, kalendář, openOffice, dokument, avatar, webové stránky, seminární práce, profilovka, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Tanec kostlivců ke stažení, obrázek Cherry rajčata ke stáhnutí nebo klipart Anýz zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.