Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Opera Sydney, Stavby pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Opera Sydney zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Opera Sydney. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Opera Sydney nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opera Sydney zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Opera Sydney ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x812
1280x649
800x406
500x254
160x81

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 936 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Opera Sydney se nachází v sekci Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Skleněné květiny 2 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Důchodce zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mimozemšťan ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Opera Sydney, klipart, ke stáhnutí, obrázek, vektor, download, ilustrace, kliparty, grafika, Opera Sydney, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: dokument, web, plakát, fotokniha, škola, webové stránky, Pinterest, openOffice, Twitter, blog, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Piáno ke stáhnutí, ilustrace Sněhové vločky zdarma nebo vektor Sterilovaná zelenina ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.